Od lat 80. XX wieku zajmujemy się asortymentem elektrycznym i oświetleniem. Doświadczenie zespołu, znajomość potrzeb i wiedza o branży, zdobyte przez lata sprzedaży innych producentów, przekonała nas do stworzenia linii własnych produktów.

 

Mamy w ofercie oświetlenie domowe, biurowe, przemysłowe, uliczne i świąteczne. W sumie wprowadziliśmy na rynek kilkaset źródeł światła sygnowanych marką POLAMP.

Zorganizowaliśmy w firmie nowoczesny park maszynowy, pozwalający wytwarzać źródła światła i komponenty elektryczne na poziomie co najmniej europejskim. Na wszystkie posiadamy atesty i certyfikaty potwierdzające wysoką jakość, zgodność z normami wymaganymi przez prawo polskie i międzynarodowe.

W zależności od typu produktu i parametrów technicznych nasze źródła światła spełniają rozmaite funkcje: użytkową, zapewniają bezpieczeństwo po zmroku, dekorują. Emitują światło w różnych kolorach. Mogą być montowane i oświetlać kilkucentymetrowe wnęki albo podkreślać światłem architekturę wielkich budynków.

Oferujemy konkurencyjne ceny. Jako wieloletni dystrybutor asortymentu elektrycznego i elektronicznego, dysponujemy własną siecią sprzedaży. Dajemy 24 miesiące gwarancji producenta. Zapewniamy bezpłatną dostawę własnym transportem w przypadku dużych zamówień.

Produkty oświetleniowe marki POLAMP można zakupić:

  • stacjonarnie, w jednym z oddziałów firmy, w Giżycku, Ełku, Grodzisku Mazowieckim i Olsztynie,
  • bezpośrednio w sklepie internetowym polampy.pl, z cenami od producenta,
  • dzięki złożeniu zamówienia u jednego z naszych przedstawicieli handlowych.

Zapraszamy do zakupów!